Pomoc adwokata a zorganizowana grupa przestępcza
Kary za przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej
6 kwietnia 2021
Jak przebiega rozwód i w czym pomoże Ci adwokat?
21 kwietnia 2021
Show all

Pomoc adwokata a zorganizowana grupa przestępcza

Przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej podlega karze pozbawienia wolności do lat 5, a jej kierowanie niesie za sobą jeszcze większą odpowiedzialność karną. Uczestnictwo w takim procederze nie oznacza jednak, że osoba podejrzana lub oskarżona nie ma prawa do obrony przez adwokata. Nasza kancelaria oferuje reprezentowanie takich osób, zapewniając kompleksowe wsparcie w całym roku postępowania.

Dlaczego pomoc adwokata jest niezbędna?

Zarówno przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej, jak również popełniane w jej ramach przestępstw są bardzo surowo karane przez polskie prawo. To jednak nie wszystko – zwykle procesy, które dotyczą tego rodzaju grup, są bardzo skomplikowane i niekiedy trwają długi czas, dlatego też niezbędne jest odpowiednie przygotowanie się do nich.

Z tego też względu pomoc adwokata okazuje się absolutnie niezbędna. Dzięki niemu stworzona zostanie odpowiednia strategia działania, która może pozwolić nie tylko na obniżenie wyroku, ale nawet uniewinnienie – jest to oczywiście możliwe w sytuacji, gdy osoba podejrzana lub oskarżona nie dopuściła się zarzucanych mu czynów. Rolą adwokata jest nie tylko stworzenie odpowiedniego planu działania, ale również wsparcie oskarżonego w toku całego postępowania – łącznie z reprezentowaniem go przed organami państwowymi i na etapie przesłuchania. A już sam początek, czyli przesłuchanie ma ogromny wpływ na dalszy przebieg sprawy – dlatego też tak istotne jest skorzystanie z pomocy adwokackiej już na tym etapie.

Nie zwlekaj więc i zgłoś się do naszej kancelarii adwokackiej – będzie to dla Ciebie szansa, z której nie sposób nie skorzystać.

Dlaczego warto postawić na pomoc naszej kancelarii adwokackiej?

Przede wszystkim dlatego, że podejmujemy się różnych, nawet tych najbardziej skomplikowanych spraw, zapewniając pomoc podejrzanym i oskarżonym o uczestnictwo lub kierowanie grupą przestępczą, przestępczość internetową, wyłudzenia VAT czy różnego rodzaju oszustwa. Zapewniamy przy tym wieloletnie doświadczenie i wiedzę, oferując zarówno indywidualne porady prawne, jak również działania, mające na celu uniewinnienie lub maksymalne zmniejszenie kary.

Oprócz tego nasza kancelaria adwokacka:

  • w pełni indywidualnie podchodzi do każdego klienta, zapewniając dokładną analizę jego sprawy oraz stworzenie kompleksowej linii obrony;
  • zapewnia pełen profesjonalizm, niezależnie od popełnionego czynu czy też sprawy, jaka dotyczy naszego klienta;
  • zapewnia błyskawiczną reakcję, co ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy potrzebna jest pomoc adwokata już podczas przesłuchania osoby podejrzanej;
  • oferuje przystępne ceny, które mają wpływ na pozytywne opinie oraz uznanie naszej kancelarii.

Jeżeli więc masz jakikolwiek problem, zgłoś się do nas – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci wyjść z trudnej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top