Odszkodowania a pomoc adwokata
Porady prawne adwokata – kto może z nich skorzystać?
28 kwietnia 2021
Show all

Odszkodowania a pomoc adwokata

Kwestia odszkodowań za różnego rodzaju wypadki czy błędy bywa niezwykle skomplikowana i trudna. Bo choć zwykle się nam one należą, niekiedy nie są przyznawane albo ich kwota okazuje się niesatysfakcjonująca. Na szczęście każdy ma prawo do dochodzenia swoich praw, a specjalistą, który pomoże Ci w tej kwestii, jest adwokat z Warszawy. Jako kancelaria z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami.

Kiedy należy się odszkodowanie?

Jest to pytanie bardzo ogólne, ponieważ takich sytuacji może być wiele. Najczęściej prowadzimy sprawy dotyczące odszkodowań za kolizje drogowe, błędy medyczne, uszkodzenia ciała, a także sprawy zadośćuczynień, np. za wyrządzone krzywdy. Zwykle dotyczą one klientów indywidualnych, jednak odszkodowanie może dotyczyć także właścicieli firm – np. za niewykonanie podpisanej wcześniej umowy z kontrahentem czy dostawcą.

Oczywiście różne mogą być także kwoty odszkodowań. Korzystając z usług adwokata w Warszawie masz możliwość ubiegania się o jak najwyższą rekompensatę, ponieważ specjalista dokładnie przyjrzy się całej sprawie i skontaktuje się z konkretnymi firmami, osobami czy instytucjami. Podejmujemy się nie tylko reprezentowania klientów w sporach sądowych, ale nawet w tych pozornie najtrudniejszych, a więc procesach odszkodowawczych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Pamiętaj, że możliwość ubiegania się o odszkodowanie to Twoje prawo – niezależnie od tego, co mówi ubezpieczyciel. Dlatego też postawienie na sprawdzonego i doświadczonego adwokata z Warszawy powinno być pierwszą rzeczą, na którą powinieneś się zdecydować.

Jak pomoże Ci adwokat w sprawie o odszkodowanie?

Zakres usług świadczonych przez adwokata jest bardzo szeroki i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, a także sytuacji, w jakiej się znalazł. Przede wszystkim nasza kancelaria pomaga w bardzo różnorodnych sprawach o odszkodowania. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet tych najbardziej skomplikowanych i trudnych zadań, pomagając Ci w uzyskaniu odszkodowania z tytułu:

  • kolizji drogowych (odszkodowania powypadkowe z OC i AC);
  • niewykonanych umów;
  • szkód na mieniu i innych odszkodowań majątkowych;
  • błędów lekarskich;
  • niesłusznego aresztu.

Podstawą naszego działania jest oczywiście opracowanie odpowiedniej strategii – tak jak wspomnieliśmy wcześniej, adekwatnej do potrzeb klienta i sytuacji. Dokładnie analizujemy wszelkie czynniki i dowody, a następnie obieramy konkretną taktykę, dzięki której możliwe będzie skuteczne ubieganie się o odszkodowanie. Oprócz tego zapewniamy pełne doradztwo prawne, sporządzamy wszelkie niezbędne pisma i reprezentujemy klienta przed sądem czy organami państwowymi.

Dzięki temu mamy możliwość pomagania różnym osobom i firmom w dochodzeniu swoich praw. Jeżeli chcesz skutecznie walczyć o odszkodowanie, zgłoś się więc do naszej kancelarii adwokackiej w Warszawie i przedstaw nam szczegóły sprawy. My zajmiemy się resztą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top