Prawo karne

Prawo karne Warszawa

Wiele osób poszukuje pomocy w kancelarii adwokackiej w związku z popełnionymi przestępstwami, wykroczeniami lub chcąc pomóc swoim bliskim, którzy złamali przepisy prawa.Jest to słuszne postępowanie. Dobry adwokat, znający dobrze prawo karne może pomóc w zakończeniu sprawy, doprowadzając do jak najbardziej zadawalającego wyroku. Bez pomocy dobrego i rzetelnego adwokata sprawy karne w Warszawie mogą trwać bardzo długo, a wyrok z pewnością nie będzie zadawalający dla osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa.

Adwokat - sprawy karne w Warszawie

Prawo karne stanowi charakterystyczną dziedzinę prawa ze względu na jego bezpośrednie skutki wobec najważniejszych wartości konstytucyjnych, takich jak wolność czy własność. Aby móc w najpełniejszym zakresie chronić interesy osób, biorących udział w postępowaniu karnym, konieczne jest prawidłowe działanie od momentu zatrzymania przez postępowanie przygotowawcze, sądowe i wykonawcze. Niezależnie, czy zainteresowany jest podejrzanym, oskarżonym czy pokrzywdzonym, o jego interesy dbać należy w ten sam sposób. Przy dużej liczbie spraw karnych niezbędna okazuje się pomoc adwokata. Osoby zatrzymane przez organy ścigania często potrzebują pełnomocnika/obrońcy – wówczas, gdy trzeba reprezentować je przed sądem. Sprawy karne w Warszawie nie należą do rzadkości – adwokat specjalizujący się w prawie karnym może być bardzo potrzebny!

Sprawy o wykroczenia i zadośćuczynienie a pomoc adwokata prawa karnego w Warszawie

Doświadczony i dobrze zaznajomiony ze sprawą adwokat będzie wiedział, jak działać. Pomoc prawna często okazuje się również konieczna w postępowaniach wykonawczych lub w sprawach o wykroczenia. Policja, prokurator lub inne organy wskazane w ustawie mogą być oskarżycielami publicznymi w postępowaniu wykroczeniowym. Postępowanie może również zostać rozpoczęte na wniosek pokrzywdzonego. Adwokat podejmuje się zarówno obrony obwinionego zamieszanego w sprawy karne, jak i reprezentowaniem pokrzywdzonego. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się moja Kancelaria zapewniająca pomoc prawną (prawo karne) dla mieszkańców miasta Warszawa i innych miejscowości. Warto także udać się po pomoc w sprawach o zadośćuczynienie. W trakcie postępowania może się bowiem okazać, że, choć sprawa wydawała się prosta, potrzebna jest pomoc eksperta.Doświadczony adwokat prowadzący sprawy karne (Warszawa) po zapoznaniu się ze sprawą pokrzywdzonego profesjonalnie oszacuje jego szanse na otrzymanie zadośćuczynienia i zaleci podjęcie konkretnych kroków prawnych. Jeżeli szukają Państwo adwokata zajmującego się prawem karnym w Warszawie i okolicach, zapraszam do współpracy!

Postępowanie przygotowawcze, sądowe i wykonawcze

Doświadczony adwokat prowadzący sprawy karne (Warszawa) służy swoją wiedzą i profesjonalną pomocą prawną już od początkowego etapu postępowania, czyli postępowania przygotowawczego. Na tym etapie bardzo ważny jest kontakt z adwokatem, zaufanie jego doświadczeniu i stosowanie się do wskazówek prawnika. Podejrzany powinien znać swoje prawa, takie jak prawo do kontaktu z adwokatem, a także prawo do odmowy składania wyjaśnień lub odpowiedzi na pytania. Biorę udział w czynnościach procesowych i sporządzam zażalenia oraz wnioski jako obrońca podejrzanego. Reprezentuję również pokrzywdzonych, sporządzając zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, biorąc udział w czynnościach procesowych oraz sporządzając zażalenia oraz wnioski jako pełnomocnik pokrzywdzonego. Uczestniczę w postępowaniu przygotowawczym, sądowym i wykonawczym, godnie reprezentując pokrzywdzonego, podejrzanego lub oskarżonego.

W trosce o interesy klienta

Adwokat prowadzący sprawy karne (Warszawa) nie jest sędzią – do moich obowiązków nie należy więc ocena postępowania klienta, lecz obrona jego interesów. Podejmuję się reprezentowania pokrzywdzonych, podejrzanych oraz oskarżonych, a w każdej sprawie moim priorytetem jest wywalczenie jak najkorzystniejszego wyroku dla mojego klienta. Wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pokrzywdzonych oraz oskarżonych na salach sądowych widoczne jest w liczbie wygranych przeze mnie spraw. Jestem profesjonalistą, który każdą sprawę traktuje indywidualnie, troszcząc się zawsze o interesy klienta. Prawo karne jest mi dobrze znane, posiadam doświadczenie, które pozwala mi jak najlepiej dbać o interesy moich klientów.

Nie ma sytuacji bez wyjścia

Jeśli znaleźli się Państwo w niekorzystnej sytuacji, z której wydaje się, że nie ma wyjścia, pragnę w tym miejscu zaznaczyć, że doświadczony adwokat z Warszawy, dobrze znający prawo karne potrafi rozwiązać każdy problem. Zgodnie z Kodeksem karnym osoba, która popełniła przestępstwo, zasługuje na karę. W takich sytuacjach szybkie rozpoczęcie współpracy z kancelarią adwokacką jest na wagę złota. Profesjonalna kancelaria mająca w swoich usługach prawo karne (Warszawa) podejmie się obrony oskarżonego, bez względu na popełniony przez niego czyn. Przejdziemy wspólnie przez całe postępowanie – od momentu wniesienia aktu oskarżenie, przez proces karny, aż po apelację. Wszelkimi dostępnymi środkami zgodnymi z etyką prawniczą walczę zawsze o uniewinnienie lub najniższy wymiar kary. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi osiągnąć zamierzony cel w przeważającej większości przypadków.

Jeśli poszukują Państwo kancelarii adwokackiej, która zajmuje się sprawami karnymi, zachęcam do kontaktu.

Sprawy karne Adwokat Grzegorz Cieślik Warszawa

ZAPRASZAM
DO KONTAKTU

Top