Kancelaria Adwokacka Warszawa

,,Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie (...)"

Reprezentacja przez Sądami, organami państwowymi

Występuję w imieniu Klienta przed Sądami, organami administracji publicznej, organami ścigania będąc jego przedstawicielem procesowym w postępowaniu karnym, cywilnym, administracyjnym.

Sporządzanie pism procesowych i umów

Przygotowuję umowy, opiniuję umowy, sporządzam pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, odpowiedzi na pozew.

Dochodzenie wierzytelności i ochrona dłużnika

Reprezentuję wierzyciela w egzekwowaniu należnych świadczeń oraz pomagam dłużnikowi w ochronie jego interesów w postępowaniu egzekucyjnym.

Kancelaria wychodzi naprzeciw osobom poszukującym rzetelnej porady prawnej w rozwiązywaniu trudności prawnych. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej świadczącej profesjonalną pomoc prawną. Obszar praktyki dotyczy szeroko pojętej obsługi prawnej począwszy od doradztwa prawnego, poprzez stałą obsługę prawną aż do zastępowanie Klientów przed Sądami, organami ścigania, organami administracji publicznej.

Podejmuję się zastępstwa jako obrońca w postępowaniu karnym czy też pełnomocnik w innych postępowaniach (cywilnym, o zachowek, rodzinnym, karnym czy administracyjnym). Dokładamy wszelkich starań w celu ustalenia i sprecyzowania interesu Klienta. Przede wszystkim zaś punktem wyjścia jest ochrona interesów Klienta, dokonywana w oparciu o dany przypadek, sytuację, zdarzenie. Kierując się tymi zasadami oraz roztropnym i właściwym podejściem do przepisów prawnych zwłaszcza profesjonalną ich interpretacją, z pełnym zaangażowaniem i fachowością przedstawiamy rozwiązania skuteczne i dające satysfakcję Klientowi. Doświadczenie zdobyte w prowadzeniu licznych postępowań pozwala na świadczenie profesjonalnej obsługi prawnej.

Adwokat, karnista Grzegorz Cieślik

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Kancelaria reprezentuje Klientów w następujących dziedzinach prawa

Jak mogę pomóc?

Adwokat Grzegorz Cieślik,

członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2011 roku.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W trakcie aplikcji adwokackiej współpracował z wieloma adwokatami zdobywając cenne doświadczenie w realizowaniu misji adwokackiej.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw karnych, w tym karnych wykonawczych a także w prawie cywilnym szeroko pojmowanym (postępowanie cywilne, postępowanie egzekucyjne oraz prawo cywilne materialne)

Obowiązujący porządek prawny jest nie tylko rozbudowany ale podlega także ustawicznym zmianom. To zaś powoduje, że świadczenie wyspecjalizowanej pomocy prawnej jest nieocenione, zwłaszcza na wstępnym etapie postępowania.

Zapraszam,

Dobry adwokat z Warszawy specjalizujący się w prawie karnym oraz cywilnym.
Top