Porady prawne Warszawa

Porady Prawne Warszawa

Porady prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Polskie prawo może wydawać się niektórym bardzo zawiłe, a poradzenie sobie w wielu życiowych sytuacjach bez znajomości przepisów prawnych jest bardzo często trudne i długotrwałe. Aby zaoszczędzić Państwu kłopotów i zaoferować profesjonalną pomoc, moja Kancelaria Adwokacka prowadzi porady prawne, z których może skorzystać każdy zainteresowany. Kancelaria zapewnia porady prawne z prawa karnego i cywilnego, dzięki czemu mogę zaoferować Państwu kompleksową obsługę. Doradzam również w zakresie odszkodowań. Zatrudniam bardzo dobrze wykształconych prawników udzielających porad prawnych z dziedzin prawa, w których się specjalizują. Działam zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Główną działalność prowadzę w mieście Warszawa, a także na terenie całego kraju. Najważniejszy jest dla mnie Klient, dlatego staram się, by porady prawne, których udzielam, były na najwyższym poziomie merytorycznym, w związku z czym stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Porady prawne dla Klientów biznesowych

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, świadczę porady prawne zarówno na rzecz Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Warszawa to miasto, w którym wiele osób zakłada firmy – jednak na początku kariery zawodowej niewiele z nich ma własnego prawnika. Aby ułatwić Państwa firmom funkcjonowanie, moja Kancelaria oferuje profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorców. Oferta Kancelarii skierowana jest również do osób, które planują rozpocząć działalność gospodarczą, lecz nie mają wystarczającej wiedzy prawnej. W Kancelarii Adwokackiej dowiedzą się Państwo m.in. jak prawidłowo i legalnie prowadzić firmę, a także jak zawierać umowy biznesowe oraz umowy o pracę. Moim celem jest przybliżenie Państwu w jak najbardziej przystępny sposób prawa pracy oraz najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem firmy. Kancelaria Adwokacka pomoże również w sporządzaniu dokumentów i przygotowywaniu projektów umów dla partnerów biznesowych oraz pracowników. Zajmujemy się również reprezentowaniem podmiotów gospodarczych w procesach sądowych.

Porady prawne dla Klientów indywidualnych

Większość Klientów Kancelarii stanowią Klienci indywidualni, którzy potrzebują pomocy z prawa karnego i cywilnego, a także Klienci starający się o odszkodowania. Drobne wykroczenia lub poważne przestępstwa wymagają konsultacji z adwokatem, który znając prawo, doradzi najlepsze rozwiązanie. W imieniu Klienta występuję przed Sądami, organami administracji publicznej, organami ścigania, a także podejmuję się reprezentowania Klienta w procesach w postępowaniu karnym i cywilnym. Sporządzam również pisma procesowe, takie jak pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania i odpowiedzi na pozew. Do moich zadań należy także dochodzenie wierzytelności oraz ochrona dłużnika. Jako profesjonalny adwokat podejmuję się prowadzenia spraw, w których trzeba bronić swoich praw przed każdymi działania organów państwowych.

Stacjonarne porady prawne w mieście Warszawa

Potrzeby klientów są moją miarą. Do cech szczególnych mojej Kancelarii Adwokackiej należą terminowość, skrupulatność oraz bieżący kontakt z Klientem. Każdej sprawie poświęcam maksymalną ilość czasu, by dobrze rozpoznać temat i udzielić jak najbardziej kompleksowej porady prawnej. Tylko pozytywne zakończenie sprawy daje mi poczucie, że Klient został należycie obsłużony, a ja mogę spełniać się zawodowo. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, wykorzystując całą zdobytą wiedzę i doświadczenie. Na pierwszym spotkaniu wysłuchuję problemu Klienta i układam plan działania. Niektóre sprawy można rozwiązać już podczas pierwszego spotkania, inne wymagają dłuższej współpracy. Podejmując się sprawy, prowadzę ją zawsze do końca, gdyż tylko w ten sposób mogę wykazać się profesjonalizmem, którym powinien cechować się każdy adwokat. Porad prawnych udzielam w Kancelarii Adwokackiej przy ul. Śniadeckich 20/15, która znajduje się w mieście Warszawa. Do współpracy zapraszam również mieszkańców innych części Polski.

Adwokat Grzegorz Cieślik

ZAPRASZAM
DO KONTAKTU

Top