Sprawy spadkowe

Sprawy spadkowe

Sprawy spadkowe m.in. o stwierdzenie nabycia, podziału, przyjęcia albo odrzucenia spadku

Jednym z najsilniej rozwiniętych obszarów działalności naszej kancelarii jest prawo spadkowe. Specjalizujemy się w sprawach, w których okoliczności przekazania spadku są niejasne, jak i w tych, w których prawo do spadku można ustalić po oględzinach podstawowych dokumentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ze względu na przykre okoliczności każdego postępowania spadkowego i niekiedy jego zawiłość, należy indywidualnie podchodzić do problemów każdego klienta. Po zgłoszeniu do nas sprawy spadkowej każda osoba ubiegająca się o spadek może więc mieć pewność, że jej sprawa zostanie poprowadzona starannie i z najwyższą dbałością o dobro klienta.

W ramach działalności kancelarii prowadzimy sprawy spadkowe, sprawy o zachowek, a także ustalamy podstawy do dziedziczenia ustawowego. Dbamy o to, by postępowanie nie przynosiło spadkobiercom dodatkowego stresu i kłopotów. Reprezentujemy również naszych klientów w sprawach, w których co do przekazania spadku istnieją wątpliwości. Świadczymy również usługi w zakresie wsparcia klientów w dopełnieniu wszelkich formalności – także w sprawach zgłoszeń faktu nabycia spadku do odpowiednich urzędów i organów państwowych.

Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych pracowników oraz długoletniemu doświadczeniu, każdy klient może być pewien, że każda sprawa spadkowa powierzona naszej kancelarii zakończy się możliwe szybko i pomyślnie dla jego interesów. Dbamy zarówno o aspekt formalny, jak i moralny prowadzonego postępowania, a potrzeby klientów zawsze stoją u nas na pierwszym miejscu. W komunikacji z klientem każdorazowo pochylamy się nad jego potrzebami i staramy się, by rozumiał, z jakich przepisów wynikają konkretne kroki prawne, podjęte przez naszych pracowników.

ZAPRASZAM
DO KONTAKTU

Top