Prawo karne

Prawo karne

Wiele osób poszukuje pomocy w kancelarii adwokackiej w związku z popełnionymi przestępstwami, wykroczeniami lub chcąc pomóc swoim bliskim, którzy złamali przepisy prawa.

Prawo karne stanowi charakterystyczną dziedzinę prawa ze względu na jego bezpośrednie skutki wobec najważniejszych wartości konstytucyjnych, takich jak wolność czy własność. Aby móc w najpełniejszym zakresie chronić interesy osób, biorących udział w postępowaniu karnym, konieczne jest prawidłowe działanie od momentu zatrzymania przez postępowanie przygotowawcze, sądowe i wykonawcze. Niezależnie, czy zainteresowany jest podejrzanym, oskarżonym czy pokrzywdzonym, o jego interesy dbać należy w ten sam sposób. Przy dużej liczbie spraw karnych niezbędna okazuje się pomoc adwokata. Osoby zatrzymane przez organy ścigania często potrzebują pełnomocnika/obrońcy – wówczas, gdy trzeba reprezentować je przed sądem.

Doświadczony i dobrze zaznajomiony ze sprawą adwokat będzie wiedział, jak działać. Pomoc prawna często okazuje się również konieczna w postępowaniach wykonawczych lub w sprawach o wykroczenia. Warto także udać się po pomoc w sprawach o zadośćuczynienie. W trakcie postępowania może się bowiem okazać, że, choć sprawa wydawała się prosta, potrzebna jest pomoc eksperta. Jeśli poszukują Państwo kancelarii adwokackiej, która zajmuje się sprawami karnymi, zachęcam do kontaktu.

Sprawy karne Adwokat Grzegorz Cieślik Warszawa

ZAPRASZAM
DO KONTAKTU

Top